UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziadek Ty chyba na głowę upadłeś. Czy dana dzielnica osiągnęła limit aglomeracji? Fajna fotka sznurek aut. Kiedy pada haslo nowe osiedle wszyscy larum korki... jest szczyt są korki. Grunwaldzka. Bema. Kościuszki. Akurat z Jaru, Zawady czy tego trójkąta Legionów Królewiecka jest kilka ścieżek do pracy. Nie wszyscy huuuurrrraaa na Kościuszki.