UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdjęcie wykonane z nowego bloku przy ul. Częstochowskiej. Rozumiem, że Autorowi, kiedy kupował tam mieszkanie to rozbudowa miasta nie przeszkadzała. Zaczęła przeszkadzać jak już się Autor zadomowił i zauważył, że w sąsiedztwie powstają nowe osiedla. Postawa w stylu „pies ogrodnika”. Codziennie jeżdżę autobusem linii 17 z Zawady na dworzec o godzinie 7 rano i wracam około 15.Przejazd trwa 15 minut o 7 rano i około 5 minut dłużej w drodze powrotnej - pomimo sznurka samochodów na ul. Kościuszki. O jakich korkach Autor pisze ? Naprawdę, sprawny przejazd pojazdów od ronda przy torze KALBAR do ronda przy Plastyku to od razu korek ?
Gall Anonim