UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy miasto chce doprowadzić do zapaści tramwajów w Elblągu? Takie pracę powinny być w wakacje kiedy nie ma szkoły i jest o wiele mniejsze zapotrzebowanie na transport. Nic dziwnego, że miasto się wyludnia i firmy uciekają jak podejmowane są tak bezmyślne decyzje co do terminów prac na mieście.
Wakacje