UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czas przyzwyczajać się do sytuacji, że skończyły się w końcu czasy kiedy w ciszy i zmowie milczenia ludzi wokół i za przyzwoleniem można było pracownika upadlać, mobbingować, zastraszać, dymisjonować, doprowadzać do zwolnienia ! może jeszcze to i trwa w różnych instytucjach jako pozostałość po dawnym rozpasaniu, ale na pewno już nie w ciszy i na zapleczu ! niestety nie wszyscy zapłacili za takie karygodne zachowania i udali się na spoczynek, emeryturkę, do innej roboty, ale moralnie i etycznie zostali osądzeni i będą już z tym żyć wiedząc co ludzie o nich myślą ! obecnie dzięki środkom przekazu przynajmniej można o tym mówić lub pisać