UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Beka - Święta racja. To jak w kłotniach między sąsiadami w bloku. Jak jeden daje drugiemu po pysku, bo ten wg niego coś mu ukradł, to będzie też lał wszystkich pozostałych? Świadomie ktoś napędza spiralę strachu, a kto na tym korzysta? Nie zwykły obywatel, ten stara się pomagać. Na tym wszystkim zarabiają tylko koncerny i ta wojna będzie tak długo trwała, jak będzie się opłacać. Dla mnie gorsi są neofaszyści i lizusi w Polsce, tacy pospolici wazeliniarze, ktorzy zawsze muszą mieć but nad sobą i opiekę pana zza oceanu.
Dzielniatak