UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Prof. Baryła nie jest jakimś skończonym rusofobem, ale jednak to NATO-propagandysta; ) Zdjęcia satelitarne (m. in. z maja 2025) potwierdziły, że w Obw. Kaliningradzkim (nie ma takiego miasta jak Królewiec) Rosja zmodernizowała co najmniej jeden z trzech podziemnych bunkrów przeznaczonych do przechowywania broni jądrowej. Baza ta została wyposażona w potrójne ogrodzenie, nowe systemy łączności i dodatkowe budynki. Według szacunków polskiego rządu oraz ekspertów z 2025 roku, w obwodzie może być składowanych około 100 taktycznych głowic jądrowych (w ros. przyp. to ok.50kT). Ale nie martwcie się, @Beka ma tu świętą rację, to tylko NATO-propaganda strachu w obliczu klęski na Ost-froncie; Rosja nas nie zaatakuje, bo NIE MA PO CO! Dopóki polskie rusofoby będą siedzieć na zadkach, to będzie spokój - ja Wam to mówię, a jak wiadomo, ja mam ZAWSZE w tych sprawach rację:) PS. Od kilku dni mamy do czynienia z próbą powrotu do w miarę normalnego mówienia o Rosji, zgadnijcie - jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy?:)
Towarzysz ABW:)