UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gęsicki kiedyś zamiescił w portelu żarliwy protest przeciw amerykanskiej kurtynie nuklearnej wzdłuż Wisły. Dziśiaj portel dał okazję ruskimonucom, żeby nam wcisnęli kit, że Rosja Putina nie jest zgrożeniem Polski i Europy. Ciekawe kiedy będzie wydanie portelu w cyrylicy? a może już jest... ?