UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Formacja Masowej Psychozy, jak to już dawno szacował 321Crypto... Królewiec nie jest aż takim zagrożeniem, pod warunkiem, że taki ambitny kraj jak Polska w końcu odzyska kompetencje i przemysł zbrojeniowy... a jak jest? MON jest całkiem niezłą przeszkadzajką w mieszaniu przy specyfikacjach zamawianego sprzętu, a skorumpowani politycy lubią kupować "na zachodzie" zabawki wojenne, niczym dzieci w piaskownicy. Mam nadzieję, że jednak tutejsza inżynieria i jakiś tam patriotyzm tu i ówdzie wygra ze skorumpowanymi agenturami partii politycznych z warszaffki - którzy to tylko nadstawiają 4 litery do aktualnie obowiązującego "wielkiego brata". Polska niestety - w porównaniu do innych krajów Europy - wciąż płaci haracz +-3 podmiotom - od Warszawiwu do Nju Jorku przez Berlin i co tam jeszcze może być po drodze.

2084