UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale szczujnia. Kraje zachodu nie będą nigdy celem ataku, bo to się nikomu nie opłaca. W tle jest inna polityka, a do tej polityki potrzebny jest w ludzie strach. I ten strach sieją obecnie z całkiem niezłym skutkiem. Bo raz że w Polsce cała masa się boi, dwa że jak to w Polsce, odrazu skaczą sobie do gardeł, kto jest zły, kto na prawde jest agresorem i tak dalej. A za kulisami rozgrywane są tematy tak, aby decydenci zyskali to czego chcą na prawdę. Oni chcą, żebyś się bał, bo wtedy jesteś posłuszny i jak mówi klasyk, przyjmiesz wszystko w ramach zapewnienia ci bezpieczeństwa, nawet to co paradoksalnie nie jest dla ciebie bezpieczne.
propaganda_strachu