UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Propaganda oparta na strachu, ma się dobrze! Dlaczego wciąż powtarzacie brednie o rzekomej inwazji na Polskę, wiedząc że nic takiego się nigdy nie wydarzy? Jeśli ktoś dał się zmanipulować i żyje w przeświadczeniu, że za kilka lat będzie wielka inwazja i wszyscy zginiemy, to mam dobrą wiadomość: możecie spać spokojnie. Będą Wam wciskać jeszcze brednie, że jak nie wpłacicie na zrzutkę tu i tam, to jutro będziecie mieli ruskie czołgi pod Warszawą xD

Beka