UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyczyny bezrobocia mogą być skomplikowane i różnorodne. Wielu Elblążan wyjechało za pracą do UE czy GB. Jeżeli te osoby nie wyrejestrowały się z PUP mogą nadal figurować w rejestrze. Wielu może pracować na czarno. Wielu może być na utrzymaniu kogoś bliskiego szczególnie w rodzinach z dziećmi. Wielu nie akceptuje proponowanych płac. Wskaźnik bezrobocia może być różnie postrzegany. Niekoniecznie jako nieporadność Miasta w stwarzaniu rynku pracy dla Elblążan. Może jest inna przyczyna bezrobocia. Po prostu dzięki rządom KO żyje się lepiej i bogaciej a ludzie nie garną się do roboty za pieniądze, które im nie odpowiadają. Mają wybór-mogą ale nie muszą pracować.

Czy