UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Inicjatywy na "Helenie" w okresie kiedy działa lodowisko są naprawdę interesujące - super zabawa dla młodszych i starszych. Trzeba tylko trochę utemperować tych mistrzów prostej, którzy lawirują między ludźmi, ja rozumiem młodzież się bawi mi szaleje, ale bezpieczeństwo to jednak ważna sprawa - a hamowanie lub skręcanie tuz pod nogami osoby nie będącej, aż tak zaawansowaną nie jest niczym fajnym.