UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Doczekamy się artykułu o tym, jak właściciele psów zamienili całe miasto w szambo? W środę podczas spotkania w Światowidzie, Juliusz Marek stwierdził, że żyjemy w pięknym i czystym mieście, a po tych słowach po całej sali rozniósł się pomruk niezadowolenia i zażenowania. Rozumiem, że ludzie na takich stanowiskach kłamią i podlizują się władzy, ale bądźmy poważni! Zacznijcie coś z tym robić, bo każdy trawnik i chodnik jest już brązowy!
Sprzątać mi to!