UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co, lepiej brać zasiłki, doić kasę z tych zaradnych i pracujących zamiast wziąć się do roboty i cokolwiek zarobić, żeby nawet później mieć tą minimalną emeryturę. Społeczeństwo roszczeniowców, nic więcej. Jak nie mam co do gara włożyć to nie wybredzam. Szukam pracy i pracuję. Ludzie, ogarnijcie się, mamy już dość płacenia na wasze utrzymanie. Tylko dlatego, że się wykształciłem, pracuję, jestem zaradny i mi się chce to mam mieć na utrzymaniu rzeszę leniwych roszczeniowych ludzi !!!
pracujący