UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tu jest wyzysk gorszy niż niewolnictwo za najniższą krajową wymagają pracy jak na dwa etaty i umiejętności-wiedzy jak po 4 fakultetach. OMIJAĆ z daleka szkoda czasy i nerwów. Bo dostaniecie na szefa kogoś kto nie potrafi się podpisać bez błędu ortograficznego i umiejętności mówienia składnie po polsku, ale wie jak was oszukiwać i ubliżać podwładnym.