UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu jest wyzysk gorszy niż niewolnictwo za najniższą krajową wymagają pracy jak na dwa etaty i umiejętności-wiedzy jak po 4 fakultetach. OMIJAĆ z daleka szkoda czasy i nerwów. Bo dostaniecie na szefa kogoś kto nie potrafi się podpisać bez błędu ortograficznego i umiejętności mówienia składnie po polsku, ale wie jak was oszukiwać i ubliżać podwładnym.