UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cieszmy się tym co mamy. Może być gorzej bo widać to u jankesow. Potrzeba wspólnoty nie wzajemnych niechęci czy obrażania. Może dosyć tego cwaniactwa. Rozliczenia idą wolno, a wszelkie kasty winny się bać uczciwego osądu ludzi. Puki co to robią sobie z Nas pośmiewisko trzecim czy czwartym rozwodem kościelnym, sypaniem w oczy kłamstwami polityków... Hejnał jako taki jest fajny i warto o nim pamiętać.780 lat Praw Miejskich, 80 lat istnienia Technikum Mechanicznego i jeszcze 5 rocznic w tym roku to istotne elementy historii miasta i historii Elblążan. Szanujmy to co było, to co mamy i to czego Nam brak...
klmn