UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teraz nie musimy należeć do żadnych związków typu Hanzeatyckim jesteśmy samo wystarczalni mamy własny mini POrt zatrudniający 4 słownie cztery osoby i jest super.780 lat a Elbląg jest mniej portowy jak wtedy co tu się dzieje - nie mówiąc o czasie przedwojennym.