UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wygląda na to że rutynowo wciągnęli więcej niż jeden klub. Skoro przez ponad 2 lata nikt nawet nie przesłuchał nikogo z członków klubu, a w Olsztynie postawiono zarzuty to albo nie znaleziono nieprawidłowości w Silvancie albo wciągnięcie w to elbląskiego klubu to tylko dokoptowanie ich, żeby wyglądało, że sprawa jest szersza i nie atakuje tylko Olsztyna. A tam przecież są podejrzani podani w artykule