UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Akurat po oświadczeniu klubu Silvant odnośnie niesprawiedliwego podziału miejskiej kasy wypływa sprawa ktora badana jest od trzech lat, a wobec której nawet nikt z klubu nie został przesłuchany? Sorry ale wygląda to na jakiś tajemniczy "miejski" zbieg okoliczności i próbe odbicia tematu. Czyżby komuś z naszego urzedu nie spodobało sie ze mowi sie prawde?