UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
30 miliardów rocznie idzie na 13.Teraz będzie 7 albo 8 rok. Kolejne 30 mld rocznie na KRUS.10 mld rocznie dokładamy do górnictwa. Do tego kilka miliardów na państwo płaci na kościół I PiS na to wszystko " brał kredyty ". Bardzo drogie kredyty. Teraz trzeba to spłacać. Najlepiej byłoby pozbawić te 4 grupy przywilejów. Tylko że to grozi wojną domową. Wyjście z kaczyzmu będzie trudniejsze niż wyjście z komunizmu
Krajobraz po pisie