UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nalezy wybudowac nowoczesny stadion z miejscami parkingowymi, na ktorym rozgrywano by mecze i organizowano koncerty. Nie ma najmiejszego sensu ladowac kase w ruine, gdzie nie mozna umiescic zadnych parkingow.

Mieszkaniec dzielnicy.