UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
red zapomniał wspomnieć, że są silne mrozy i służby proszą o pozostanie w domach także siedzimy. A swoją drogą czas dla seniorów biegnie za szybko, a szkoda pracujących w Maag Gear. Generalnie rozumiem pchających się co wybory do polityki na czele z nierobem Krasulskim. Ich nie dotyczy martwienie sie o robotę i wieczny stres ludzi pracy.