UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie tam kopiuj wklej wg rozdzielnika. Koksowniki zapalić. Namiot udostępnić. Autobus uruchomić. Dworzec na 24h pozostawić otwarty. Pewne sprawy nagina się bo na siłę w trzeźwości tych ludzi bezdomnych nie utrzymacie. A zasady są jasne kiedy nie pijesz. Noclegi są. Posiłki są.