UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nic dziwnego, że nie mogą sprzedać. Fromborska zakorkowana, deweloperka buduje kolejne osiedla, a miasto nie robi nic, żeby usprawnić komunikację na Bielanach. Jak oddadzą do użytku osiedle przy skrzyżowaniu koło działek, będzie tragedia. Miasto powinno wreszcie zainwestować w infrastrukturę drogową, a nie sprzedawać kolejne działeczki. To krótkowzroczność i brak wyobraźni. Kiedy wreszcie połączą Fromborską z Modrzewiną?!