UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie możemy zwalać winy na dzieci za dostęp do internetu, do pornografii, przemocy i ciągłej rywalizacji bo dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nie kupują za swoje smartfony z w/w. dostępem ? Wiem że są inne czasy ale nie dajmy się zwariować że nie mamy prawa głosu rodzica czy nauczyciela, że tak musi być bo tak jest wszędzie? Bo to jest zgoda na dominację dziecka na rodzicem a to już jest porażka ! Remontowałem mieszkanie i młodego małżeństwa i wiem jak to dziś działa, dziecko płaczem buntem otrzymuje co chce byle był spokój, do ręki komórka albo pilot a gdzie rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa ?
v1