UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś przy mrozie - 30 nikomu nie przyszło na myśl aby zajęcia w szkołach odwołać... Sami z dzieci robicie nieporadnych bo za kilkanaście lat takie dziecko zobaczy na termometrze - 20 i będzie się bało z domu wyjść... Ono do pracy nie idzie bo jest mróz...