UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mądre te firmy, czy Miasto zmieniłoby kryteria, gdyby nikt nie przystąpił do przetargu. A gdzie te elektryczne autobusy miały by się ładować, Elbląg, ma taka infrastrukturę ? czy do Malborka by jeździły na ładowarkę.

Real