UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

fajnie jakby nowacki zrobił notkę o tym, że w końcu po trudach sledztwa ujwawniono winnych (albo niewinnych) akcji z Bartosikiem z Robotnicznej... doczekamy się tej relacji czy raczej słabo? :) bo o banałachto wstyd pisac, to żadne wykroczenie do mediów, wstyd