UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

straszne jest to że oprawcy mieli lekkie życie cała to banda zwana milicją która tępiła wszystkich co nie myśleli jak i oni i tak żyli jak pączki w maśle jak ten pato generał co mówił że za 2400 zł miesięcznie umrze z głodu i jeszcze bezczelnie mówił że była jakiś tam ścieżki zdrowi ale wszystko kulturalnie ci padalce niczym się nie różnili od poprzedników

kat- na idiotów