UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@SP wszystko chce. - Dziekuję za cenne wyjaśnienia. W Polsce pańszczyzna obowiazywała do połowy XIX wieku. Potem były dwie wojny światowe, które nas wykrwawiły. Pozostawiło to skutki, które odczuwamy do dziś. Powojenna gospodarka potrzebowała metod, które jak się da podnieśie poziom wykształcenia. I mamy teraz społeczweństwo wykształceniuchów, które nie wie kim są, co ich czeka, i co jest konieczne, żeby jutro nie było gorzej niż wczoraj..