UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szał, szok, niedowierzanie, cud władzy, a za klasykiem nieudactwa, ,gdzie jest ta granica "? A teraz sprawy ważne, a nie propaganda portelu, kiedy wreszcie chodniki w Elblągu będą oczyszczone, a kiedy ulice? Ja rozumiem, że wam tam na kubie nic nie zamarza ale ludzie są tutaj!!!! Obudzić się ludzie!!! Pognać leni.