UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chodniki i ulice dalej nie nadają się do użytku!!! A wy głupotami się zajmujecie. Napiszcie jeszcze co tam na granicy i co tam na siłowniach. Ludzie z domu wyjść nie mogą bo lenie z ratusza nie potrafią zorganizować służb!!!