UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Seria grubych stolców lezy przy chodniki pasie przy polanie bloku Leśmiana 21 od strony Konopnickiej. Ludziska od kundki zzawszownych z kamiennej, szczygla i konopnicka przychodzą na nie swoją polanę i nie zbieraną odpadów po swoich kundlach. łamią prawo! Wystarczy przyjść i zobaczyć, a i trafić na nich łatwo. Są robione zdjęcia z bloku. Straz miejska będzie miała wgląd bo widać skąd przychodzą z bloków Konopnicka i Szczygla i Kamienna domków :) nie sprzątają i bnrudza u innych, a kundle brudny zawszony