UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest zima, jest zimno, to ludzie grzeją. Żaden normalny cywilizowany sposób palenia (piece z podajnikami i paleniem od góry czy gaz) nie powodują żadnego większego zanieczyszczenia i nigdy nie powinny być zakazane dopóki palisz właściwym paliwem w odpowiednim kotle. Wystarczy że ileś procent w niefortunnie ukształtowanym terenie i zabudowie będzie palić byle czym i efekt się pojawia. Już pomijając akurat te specyficzne warunki pogodowe.
palic_palic_nic_sie_nie_bac