UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest zima, jest zimno, to ludzie grzeją. Żaden normalny cywilizowany sposób palenia (piece z podajnikami i paleniem od góry czy gaz) nie powodują żadnego większego zanieczyszczenia i nigdy nie powinny być zakazane dopóki palisz właściwym paliwem w odpowiednim kotle. Wystarczy że ileś procent w niefortunnie ukształtowanym terenie i zabudowie będzie palić byle czym i efekt się pojawia. Już pomijając akurat te specyficzne warunki pogodowe.

palic_palic_nic_sie_nie_bac