UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Podplan - mam pytanie co do pierwszych połączeń autobusowych, były to linie 4 i 5,uruchomione 1 lutego 1956.(zbliża się okrągła 70 rocznica). Piątka na Kamienną, a czwórka po krótkich okresie została zlikwidowana a jak jeździła?

Slavek