UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Slavek - W roku szkolnym 1959/60 jeździłam trójką z ul. Kościuszki do kaplicy w obecnym parku Traugutta ( wówczas jeszcze był cmentarzem, który od ul. Traugutta wygrodzony był grubymi kutymi łańcuchami na niskich słupkach). W kaplicy dzisiaj prawosławnej mieliśmy przygotowania do I komunii św. Źródło mówiące o 1961 roku likwidacji linii tramwajowej nr 3 jest bardziej wiarygodne. Wagony tramwajowe trójki były bardzo piękne.

Elżbieta Bukowska