UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem ciekaw czy mieszkania rzeczywiście trafią do potrzebujących. Bo z tego co słysze od znajomych niepełnosprawnych to urzędniczki nie są skore do pomocy w poszukiwaniu lokum. Mój kolega usłyszał, że może do rodziny nawet dalszej niech się wprowadzi bo teraz Łęczycką mają na głowie. A co się działo po trzech króli gdy się chciało załatwic jakąś sprawę większość na urlopach albo z pretensją w tonie głosu, że ktoś przyszedł.
urzadtozlo