UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I odpaliły się ciu.. le wszelkiej marki z parti słusznie minionej. Za waszych czasów kolejna msza była wydarzeniem ponad przeciętnym. Kolejna danina klerowi normą, a kolejny wał na sprawiedliwości skutkiem miłości do ciemiężonych. To za waszych czasów, niby przez pandemię, węgiel zdrożał 3 krotnie. Wykopaliscie dziurę w 1,5km ziemi za 2 mld złotych. Daliście na salceson Olszewskiego 100mln. Chyba czas zacząć tu w komentarzach wykazywać wszystkie wasze wałki. Okolicznych też się kilka znajdzie, Karczowiska, Lasy Państwowe itp itd. Wstydu nie macie i nigdy nie mieliście. O misce ryżu pamiętacie?

Matteoo777