UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
E tam panie nissan jedynie reprezentacja bo tak to dla kogo poza garstką osòb równie dobrze by to spotkanie mogło się odbyć na Kościuszki no to nasza drużyna mi to niewiem jak by tu kibicować chyba że w bukmacherskie się pobawić ma żywo bo dla mnie tu niema logiki kibicowania