UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tak było profesorze - Nie denerwuj się, szkoda zdrowia. Są ludzie, którym obca jest tradycja nazywania nauczyciela w szkole średniej per "profesor". To nikomu nie uwłacza. Jedocześnie, nie razi ich sprawa przyznania kilkudziesięciu doktoratów "humoris causa" znanemu donosicelowi (temu od wygranych z totka)...

Bezproblemowy