UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedy UM do Elblaga. Dośc tej uzurpacji. Tyle, że do tego może doprowadzić myśle, jedynie nasza silniejsza pozycja gospodarcza. Samo się nie zadzieje. Jeszcze przy kompletnej inercji władz miasta w tym temacie. Wszystkim widocznie pasuje ta obecna patologia administracyjna.
hd