UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Internetem obsługuje od dnia jego powstania w Polsce i nie ma z tym problemu. Powiem więcej podróżowałem w dziesięciu państwach kiedy nie było internetu, podobnie smartfona a mimo to znajomość języków i ogarnięty umysł nie zawiódł. Dziś praca na zachodzie bez kwalifikacji, bez wiz a więc jesteś łatwiej kiedy jeszcze jest internet ! To nie tak że tęsknię za tym co było bo tak jak ty idę wraz z wyzwaniem ! Tylko że młodym się wydaje że sami wymyślili internet a starsi nie mają do niego dostępu. Różnica jest taka że my daliśmy radę kiedyś i damy radę teraz nawet jak internet zniknie a wy ? Wystarczy awaria na kilka godzin a już nie wiecie w którą stronę iść a co dopiero poradzić sobie kiedy nie ma też prądu.