UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy wy ludzie zrozumiecie, że tzw. władza w naszym mieście ma na nas wyrąbane? Płacimy ogromną kasę na utrzymanie tych wszystkich służb, tylko, że jakimś magicznym sposobem pieniądze się gdzieś rozpływają (w czyich kieszeniach?) i nie ma na nic: na odśnieżanie, na sprzątanie, na remonty ulic i chodników i budynków komunalnych, na podstawowe rzeczy nie ma. Ale jest kasa na fikcyjne, słomiane inwestycje za miliony, które są hucznie ogłaszane, a pożytku z nich nie ma żadnego. Zrozumcie, że jesteście okradani przez tych, których sami wybraliście, żeby dbali o Wasze sprawy.