UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do - Pieszy z wyboru. Ja też mieszkam w Elblągu, ale jeżdżę autem od lat, bo jest wygodniej i nie wyobrażam sobie jeżdzić pociągami i PKS po Polsce i za granicę, albo prosić znajomych ciągle o podwózki, a taxi też nie są za darmo. Ale oczywiście można całe życie mieszkać z matką, a potem w jej mieszkaniu, a wodę dla dzieci tylko z czajnika lub kranu, bo taniej i zdrowiej niż cola, a na męskich spotkaniach w knajpie nie płacić tylko czekać aż kumple postawią te kilka piw i tak wielokrotnie, a za wyjazdy płacą za mnie dorosłe dzieci, które poszły na swoje. Tak też można, ale trochę wstyd. To nie było absolutnie do Pana, tylko opisałem znajomego.