UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To może zacznijcie od spieprzonych ścieżek. Zapraszam na Hetmańską od Tysiąclecia do Giermków. Parkingi są wyznaczone niezgodnie z rozporządzeniem i nie mają wymiarów. Pobieranie opłat jest w tym wypadku NIELEGALNE! Auta, aby się zmieścić wjeżdżają na ścieżkę rowerową. Gdzie jest Straż Miejska? Gdzie jest Policja Elbląg? Gdzie jest słynny rowerowiec Marek Kamm?
PyrPyr