UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze niedawno okolice pętli na Saperów były miejscem kilku bezdomnych, dziś pozostał jeden, pan Darek. A parę lat temu domki dzialkowe w tej okolicy były schronieniem dla tych panów z których jeden, wychowany w tej zamechowskiej dzielnicy zamarzł jednej zimy, co chyba okazało się przestrogą dla innych. Co prawda w tamtych czasach nie było takiej pomocy ze strony służb.