UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeszcze niedawno okolice pętli na Saperów były miejscem kilku bezdomnych, dziś pozostał jeden, pan Darek. A parę lat temu domki dzialkowe w tej okolicy były schronieniem dla tych panów z których jeden, wychowany w tej zamechowskiej dzielnicy zamarzł jednej zimy, co chyba okazało się przestrogą dla innych. Co prawda w tamtych czasach nie było takiej pomocy ze strony służb.