UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg pięknie wyglądał przed wojną. Szkoda, że po 1980 roku nie wzorowani się na tak gęstej zabudowie w Śródmieściu i Starówce, jak wtedy. Niedługo skończy się popyt na nowe drogie mieszkania w tak nierozwojowym mieście. I zostaniemy w Śródmieściu z pustymi placami jak : ul. Krótka, Wodna po Tortudze, Tysiąclecia, Sopocka, Grunwaldzka, Fabryczna itp. Ale z wieloma blokami na peryferiach. Czyli tak jak Himilsbach z angielskim.