UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak pracują na czarno to nie masz żadnych danych i niby skąd ty masz to wiedzieć skoro jest to poza ewidencją. Siejesz bzdury i klepiesz propagandę z TVZarublika.17 miliardów to są dane oficjalne przedstawione przez ZUS i Ministerstwo Finansów. Wyciągnęli tyle socjalu ile im się należało jak każdemu pracującemu i płacącemu podatki w Polsce. Strasznie musisz mieć smutne i biedne życie. Zmień je jeśli jeszcze masz na to czas.