UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakie 17 mln, skąd te dane?!? Większość z nich robi na czarno bo i tak im się opłaca. Psują w ten sposób rynek Polakom, którzy muszą pracować ża najniższe stawki. I jak już tak liczysz to policz ile wyciągnęli w dodatkach, zasiłkach i opiece zdrowotnej, że o bezpośredniej pomocy w postaci sprzętu wojskowego, paliwie, prądzie i spłacie długów nie wspomnę