UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko że Ukraińcy pracują w Polsce i tylko w zeszłym roku do budżetu państwa odprowadzili 17 miliardów złotych z podatków. Nie bój się oni będą je wynajmować a i jeszcze kupują mieszkania w Elblągu. Ja chce i cieszę się że w Polsce i w Elblągu są nasi bracia Ukraińcy i sam w pracy mam ich dwoje czyli Panie. Są świetnymi koleżankami oraz bardzo dobrymi pracownicami. Bardzo dobrze że tu są i już na stałe zamieszkali w naszym kraju i mieście.